• +48 793244058
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Etapy współpracy

NS Design etapy współpracy

1. Zbieranie informacji

Na pierwszym nie zobowiązującym spotkaniu dążę  do  jak najlepszego poznania Państwa oczekiwań i gustów. Określamy  budżet przeznaczony na inwestycję oraz formę współpracy i zakres projektu.

 

2. Praca koncepcyjna

Projekt wykonuję na podstawie rzutów architektonicznych lub na rzeczywistych pomiarach pomieszczeń. Następnie przygotuję 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza . Na bazie przedstawionych propozycji i otrzymanych uwag oraz korekt powstaje finalny układ funkcjonalny wnętrza. Jego akceptacja pozwala na przejście do kolejnego etapu – projektu koncepcyjnego w formie wizualizacji oraz wirtualnego spaceru.

 

3. Dokumentacja techniczna

Ostatnim etapem projektu jest przygotowanie dokumentacji technicznej, która powstaje po zaakceptowaniu wizualizacji. Otrzymają Państwo  niezbędne rysunki potrzebne ekipie wykonawczej oraz stolarzowi do poprawnego zrealizowania naszego projektu oraz wykaz elementów wyposażenia, który obejmuje meble, oświetlenie, okładziny ścienne i podłogowe, artykuły dekoracyjne, ceramikę i armaturę. Przekazuję adresy sklepów, ceny i ilości potrzebnych materiałów.